Skip to content →

Būdai užsidirbti iš senų knygų

Daugelis iš mūsų savo namuose turime krūvas senų knygų, kurios išties geros, tačiau esame tikri, kad daugiau jų nebeskaitysime. Knygų mylėtojai, neretai prikaupia tiek knygų, kad nebeturi vietos joms sutalpinti, todėl norėdami įsigyti naujų – turi atsisveikinti su senomis. Atsisakyti tam tikrų knygų, nereiškia, jog jos nebeįdomios ir panašiai, tiesiog joms maža vietos. Tiesa, galime jas padovanoti kitiems arba atiduoti į bibliotekas, tačiau iš to galima iš uždirbti. Kaip? Būdų yra keletas – kredit247.com.ua.

Internetas. Tai bene paprasčiausias būdas pardavinėti daiktus. Galima pardavinėti bet ką. Vietų yra įvairių, o susidomėjimas dažnai yra didelis. Daugelis nebenaudojamus daiktus pardavinėja tiesiog socialiniuose tinkluose, kur žmonės praleidžia daugiausiai laiko. Čia pavyksta parduoti begales dalykų. Be socialinių tinklų, yra daugybė interneto svetainių, tik ir laukiančių kuomet jose bus patalpinami nauji, parduodami daiktai. Tokių tinklapių savininkai taip pat iš to uždirba, todėl jiems reikia kuo daugiau žmonių, kurie nori kažką parduoti. Internetas yra ta vieta, kur parduoti yra pakankamai paprasta. Galima nustatyti konkrečią kainą, galima pasinaudoti aukciono principu. Kai kurie už jūsų turimas knygas pasirengę sumokėti kur kas daugiau nei manote. Yra knygų, kurios jau senai išimtos iš prekybos, tačiau nereiškia, kad jos yra blogos. Daug žmonių nori jas įsigyti, tačiau neranda kur būtų galima tai padaryti. Jeigu pasiūlysite tokių knygų – galite sulaukti labai patrauklaus pasiūlymo.

Sendaikčių turgus. Turbūt kiekviename miestelyje, galima rasti vietų, kuriose būtų prekiaujama sendaikčiais. Čia gali prekiauti visi norintys. Tai puikus būdas ne tik atsikratyti vietą užimančių daiktų, tačiau taip pat užsidirbti ir pabendrauti su įvairiausiais žmonėmis. Dažnu atveju, prekiaujant tokiose vietose, galima rasti įvairių daiktų ir sau. Tai gali būti drabužis ar net daugybės metų senumo nuotrauka, vaizduojanti istorinius įvykius. Tokiose vietose dažnai lankosi kolekcionieriai.

Pardavinėjant knygas, būtina jas sutvarkyti, jeigu jos prirašinėtos, reikėtų visa tai ištrinti. Prekinė išvaizda taip pat yra svarbi. Žinoma, svarbiausia yra vidus, tačiau malonu savo rankose laikyti tvarkingą ir prižiūrėtą knygą, kurios lapai nėra išplėšyti arba apdrabstyti maisto likučiais.

Knygos kaina priklauso nuo keleto faktorių, tačiau tikrai nereikėtų užsišaukti per didelės. Nustatant knygos pardavimo kainą, reikėtų pasidomėti kokia jos kaina knygynuose. Jei knyga vis dar parduodama ir jos kaina pakankamai maža, tuomet turėtumėte ją parduoti kone perpus pigiau. Jeigu knygos pardavimuose nebėra, tuomet kainą dažnu atveju galima nustatyti patiems. Žinoma, pirkėjas visuomet linkęs derėtis, tačiau tai natūralu.

Parduodant knygą internetu, paprastai reikia ją išsiųsti paštu, nebent žmogus, norintis ją įsigyti yra iš to paties miesto. Kitais atvejais, paprastai pirkėjas reikalauja siuntimo. Siunčiant knygą, reikia kruopščiai ją supakuosi ir pasistengti, jog siunčiant ji nebūtų apgadinta.

Papildomi pinigai visuomet yra malonūs. Jie gali prisidėti prie norimo pirkinio ar tiesiog prie didesnio biudžeto, kurį galite skirti savo reikmėms. Veikiausiai pardavinėjant senas knygas labai didelių sumų uždirbti nepavyks, tačiau net ir nedidelė suma jau yra laimėjimas. Kam laikyti knygas, kurios tik užima vietą, jeigu galima jas perleisti kitiems skaitytojams ir prikelti jas naujam gyvenimui. Juolab, kad šiais laikais, skaitymo malonumas vis labiau nustumiamas į šalį. Skaitymo pamiršti nevertėtų, jis yra reikalingas ir lavina mus kaip asmenybes. Senų knygų pardavimas, neturėtų tapti verslas, tai labiau būdas, padedantis užsidirbti papildomų pinigų, kuriuos galima skirti ne tik pramogoms, tačiau ir naujai knygai, kuriai, pardavus seną – atsiras vietos jūsų lentynoje.