Skip to content →

Nemokama reklama. Ar tai veikia?

Reklama, tai vienas efektyviausių būdų parduoti produktą arba paslaugą. Visai nesvarbu kokio dydžio verslą ar produktą turite, būdų reklamuotis yra įvairių. Tiesa, daugelis jų – kainuoja pakankamai nemažai. Ką daryti jeigu biudžetas nėra didelis ir pinigų reklamai nelieka, tačiau be reklamos nepavyksta nieko padaryti? Kokių idėjų imtis? Kaip ir kur reklamuotis? Kol nebuvo interneto, pigi reklama buvo kur kas siauresnė. Dabar, kai gyvename technologijų amžiuje ir nuolat naudojamės internetu, pigi reklama yra pakankamai populiari ir turinti nemažai naudos besireklamuojantiems. Tereikia žinoti kaip tuo pasinaudoti, o naudotis tokia reklama gali visi, tiek dideli tiek maži verslai ar paslaugos.

Komentarai tam tikruose tinklapiuose. Protingi komentarai ne tik padeda išreikšti nuomonę, tačiau gali prisidėti prie reklamos. Dažnai, komentuojant rodomas komentuojančio vardas, taigi komentuodami susijusius dalykus, tuo pačiu reklamuojate save ar savo verslą. Kiek tai naudinga, galima sužinoti tik pabandžius, nye kviklån let.

Produktų vertintojai – blogeriai. Šiandien blogeriai pakankamai dažnai išbando ir reklamuoja naujus produktus. Viskas ko jiems reikia – produktas ar paslauga. Jais pasinaudoję, blogeriai apie tai parašo atsiliepimą, tuo pačiu pareklamuodami produktą. Reklama nemokama, skirta tikslinei auditorijai ir pakankamai populiari. Blogeriai mielai išbando naujus produktus ir juos aprašo savo bloguose.

Konkursai. Konkursai šiuo metu labai populiarūs, o ypač socialiniuose tinkluose. Tereikia paskelbti savo norimos išreklamuoti prekės, verslo ar paslaugos konkursą. Žmonėms patinka tai, kas gaunama nemokamai, todėl konkursai vilioja žmones, vadinasi tuo pačiu galima nemokamai pareklamuoti savo produktą ir paskelbti apie jį plačiajai auditorijai.

Tekstiniai bei vaizdo įrašai socialiniuose tinkluose. Norint reklamuotis, nuolat skatinama kurti įrašus, o ypač, vaizdo įrašus. Juose parodyti savo turimą produktą ar paslaugą iš jo geriausios pusės ir taip, jog įrašas pasiektų tikslinę auditoriją bei sukeltų susidomėjimą išbandyti. Tai nieko nekainuoja, na išskyrus laiką ir išradingumą.

Kokybiškos fotografijos. Pasinaudokite šiandien itin populiariais socialiniais tinklais ir kokybiškas fotografijas talpinkite būtent čia. Jos turi iliustruoti produktą, jo panaudojimą, naudingumą ir pan. Kuo daugiau informacijos tokiu būdu gaus klientas, tuo labiau susidomės tuo ką siūlote. Patikėkite, išradingumas čia reikalingas, žmonės ieško to, kas neįprasta. Šiandieninė rinka itin perpildyta įvairiais dalykais, todėl norint išsiskirti, reikia įdėti pastangų. Ypač tai naudinga tiems, små lån uden om rki, kas pardavinėja drabužius, aksesuarus ar papuošalus.

Kurkite YouTube kanalus. Vaizdo įrašai šiandien vienas iš populiariausių įrankių reklamuoti save ir savo produktą. Pasinaudokite teikiama galimybe ir darykite tai visiškai nemokamai.

Forumai. Prisijunkite prie forumų ir diskusijų, kurios susijusios su reklamuojamu produktu. Dažnai kartu diskutuoja žmonės, kuriems to reikia, todėl tai paprastas ir efektyvus būdas didinti žinomumą ir pristatyti žmonėms tai, ko tuo metu jie ieško.

Būdų kaip reklamuotis viešojoje erdvėje yra begalės, tereikia jais pasinaudoti. Pradedant verslą, pradžia gali būti sunki, reikia susirinkti tikslinę auditoriją, tačiau patikėkite, pastangos tikrai nenueis per niek. Reklama viešojoje erdvėje yra itin efektyvi, kadangi kasdien žmonės daugybę laiko praleidžia būtent ten. Tiesa, dažnai nemokamos reklamos čia nebeužtenka, laimi tie, kas naudojasi mokama reklama. Visgi, nemokama reklama taip pat veikia ir nors nepasiekiama itin didelė publika, žinomumas yra didinamas. Tereikia užsirekomenduoti, o paskui viskas tampa paprasčiau. Dažnai, pirmiausia yra reklamuojamas produktas, o jam pasiteisinus, už save kalba vardas. Viskam reikia pastangų, reklama ne išimtis. Visgi, jei yra būdų, galinčių padėti sutaupyti, tačiau didinančių populiarumą, kodėl gi jais nepasinaudojus.